Leadership Team |
Lisa Boyd | Acting Principal |
Daniel Young | Acting Deputy Principal |
Christine Ferreira | Deputy Principal, Curriculum Coordinator & Data Informed Practitioner |
Clare Nolan | Religious Education Coordinator |
Teachers |
Paemika Rungsiriphatthanakorn | Transition - Room 8 |
Rosie Nguyen | Transition - Room 7 |
Laura Shortis | Year 1/2 - Room 6 |
Mel Bolwell | Year 1/2 - Room 5 |
Keely Wilson | Year 1/2 - Room 17 |
Leonie Kane | Year 3/4 - Room 13 |
Courtney O'Mara | Year 3/4 - Room 14 |
Clare Nolan | Year 5/6 - Room 11 |
Emersyn Kennedy | Year 5/6 - Room 16 |
Sarah Muller | Physical Education |
Maeve McCambridge | Digital Technologies and Art |
Jing Weng | Chinese (LOTE) |
Community of Learners |
Navneet Bath | Assistant Director |
Sarah Robbins | Preschool Teacher |
Tayla Dakanalis | Early Childhood Educator |
Jordan Hogan | Early Childhood Educator |
Engeldis Bano | Early Childhood Educator |
Marie Jayasekera | Early Childhood Educator |
Saman Hina | Early Childhood Educator |
Riko Yang | Early Childhood Educator |
Sudeep Shahi | Early Childhood Educator |
Annelyse Parkanyi | Early Childhood Educator |
Isabella Millhouse | Early Childhood Educator |
Kyra Miller | Early Childhood Educator |
Out of School Hours Care |
Anna-Lea Higgins | OSHC Assistant Director |
Tara Schneider | OSHC Educator |
Rija Ehtesham | OSHC Educator |
Annelyse Parkanyi | OSHC Educator |
Cailei Bolwell | OSHC Educator |
Sr Asrid | OSHC Educator |
Support Staff |
Julie Haydon | Secretary |
Georgia Condon | Administration and Marketing |
Louise Higgins | Finance Officer |
Kathy Zerafa | Bookkeeper OSHC and Community of Learners |
Emmylou Ivinson | Inclusion Support Assistant |
Janelle Chin | Inclusion Support Assistant and Librarian |
Briony Bastin | Inclusion Support Assistant |
Carmel Campbell | Inclusion Support Assistant |
Cailei Bolwell | Inclusion Support Assistant |
Annelyse Parkanyi | Inclusion Support Assistant |
Dharti Moradiya | Inclusion Support Assistant |
Carolyn Mu | Defence School Mentor |
Stephen Lyons | Aboriginal Indigenous Education Worker |
Reece Dawson | ICT |
Markos Leivadaros | Canteen Manager |
Manuel Ferreira | Groundsperson |
Jani King Contractors | Cleaners |